Kāpēc tieši mēs - IT Consulting Group?

Kāpēc tieši mēs?

Drošība

Datu rezerves kopijas glabājas 2 ģeogrāfiski dažādos datu centros ar neatkarīgu elektroenerģijas piegādi un dublētiem sakaru kanāliem.
Kāpēc tieši mēs?

Stabilitāte

2 Uplinki (Telia, LTC), nodrošina tiešu, 10Gbps ātru un drošu izeju Internetā jebkurā laikā. Tiešais pieslēgums pie LIX.
Kāpēc tieši mēs?

Tehniskais atbalsts

Nodrošinam 24x7 atbalstu. Mūsu klientu serviss nodrošina gan attālinātas konsultācijas gan pakalpojumus un risinājumus.
Kāpēc tieši mēs?

Kompleksi risinājumi

Piedāvājam kompleksus risinājumus uzņēmumiem, sniedzot pilna spektra IT ārpakalpojumus, atbilstoši klienta biznesa prasībām un vajadzībām.

Motivēti un labi apmācīti speciālisti izvēlēsies tieši Jums vispiemērotāko, vislabāko un efektīvāko risinājumu!

  • IT stratēģijas izstrāde

  • IT stratēģijas ieviešana

  • Biznesa prasību izprašana

  • IT infrastruktūras apkalpošana

  • Modernu IT risinājumu ieviešana

  • Pašreizējo IT procesu apzināšana

IT stratēģijai ir jāatbalsta uzņēmuma mērķi, un uzņēmumu vadītājiem ir jābūt izpratnei, kā IT risinājumi var palīdzēt biznesā.

Mazos un vidējos uzņēmumos, tieši uzņēmuma vadītāji visbiežāk ir galvenie lēmumu pieņēmēji IT stratēģijas veidošanā, kas no viņiem prasa zināmu kompetences līmeni. Šādos uzņēmumos reti kad ir nepieciešams uzturēt cilvēku, kas nodarbojas tikai ar IT, tāpēc lielā daļā gadījumu vajadzētu uzticēties ārpakalpojuma sniedzējiem.

Iekšējam darbiniekam var pietrūkt kompetences kādu noteiktu jautājumu risināšanā, tāpēc vēl jo izdevīgāk ir sadarboties ar uzticamu ārpakalpojuma sniedzēju, kuram ir daudz plašāka kompetence un resursi, nekā tos ir iespējams izveidot uzņēmuma iekšienē.

Daudzos uzņēmumos vēl joprojām uzskata, ka datu glabāšana mākonī ir nedroši, kas ir maldīgs uzskats, kā vietā cilvēki izvēlas glabāt informāciju dažādās pārnēsājamās ierīcēs, kas var kā nonākt citu personu rokās, saplīst vai vienkārši tikt pazaudētas.

Tieši tāpēc mēs, sadarbojoties ar uzņēmuma vadītājiem, apzinam uzņēmuma IT vājos punktus, konsultējam un palīdzam ieviest risinājumus, kas būtiski uzlabo konkurētspēju un palīdz attīstīties Jūsu biznesam.