Office neatkarīgi no laika un atrašanās vietas.

Strādājiet jebkurā vietā, jebkurā laikā un jebkurā ierīcē. Office 365 ir vienmēr gatavs lietošanai.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat birojā vai esat ceļā, varat izmantot pazīstamo augstākās klases produktivitātes rīku komplektu. Office lietojumprogrammas — vienmēr jaunākās versijas — sniedz iespēju reāllaikā izveidot, rediģēt un koplietot saturu savā PC/Mac datorā vai iOS, Android™ vai Windows ierīcē.

Izmantojot detalizētos norādījumus, varat viegli iestatīt lietotājus un ātri sākt izmantot pakalpojumus. No jebkuras vietas varat piekļūt administrēšanas centram, lai pārvaldītu visus savus pakalpojumus. Turklāt Office 365 jūsu vietā parūpējas par IT nodrošinājumu, tāpēc pakalpojumi vienmēr darbojas, un jūs varat lietot visjaunākās versijas.

1 TB lielā krātuve katram lietotājam nozīmē, ka ir daudz vietas visiem jūsu failiem. Turklāt, tā kā jūsu faili tiek glabāti tiešsaistē, jebkurā brīdī varat tos koplietot ar cilvēkiem jūsu uzņēmumā vai ārpus tā neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Turklāt, izmantojot HD video konferences, satura koplietošanu, koplietojamus kalendārus un grupas tērzēšanu, vienmēr esat soli solī ar savu darba grupu.

Pievienojiet savai biznesa klases e-pasta adresei sava uzņēmuma nosaukumu, lai veicinātu tā atpazīstamību, un reklamējiet uzņēmumu, izmantojot viegli izveidojamus, jūsu vajadzībām pielāgotus mārketinga materiālus. Labāka saziņa ar klientiem un kolēģiem, izmantojot plašu saziņas rīku klāstu, sākot ar e-pastu, IM un tērzēšanu, beidzot ar sociālajiem tīkliem un video konferenču iespējām.

Pilnvērtīga Office izmantošana ar Office 365

Izvēlies atbilstošāko plānu
Visas cenas norādītas bez PVN.