IT Consulting darbiniekiem ir vairāk kā 10 gadu pieredze datortīklu ierīkošanā. Ierīkojam datortīklus jebkurās biroja telpās, mājās, vai noliktavās!

Pieredze

Mums ir liela pieredze, lai izveidotu dažāda veida datortīklus pēc Jūsu plānojuma un nepieciešamības. Mūsu paveiktajos darbos ir datortīklu izveide gan veselos pilsētu rajonos, gan biroju kompleksos, skolās, bankās, kā arī privātmājās un dzīvokļos.

Tīkla struktūras plānošana

Mēs palīdzēsim izvēlēties un izplānot visatbilstošāko tīkla risinājumu Jūsu birojam vai mājām. Ieteiksim labāko risinājumu starp bezvadu un fizisko tīklu. Uzstādīsim nepieciešamās iekārtas un bojājumu gadījumā veiksim servisu un tehnisko apkopi.

Tīkla ierīkošana

Tīkla ierīkošana notiek atkarībā no izvēlētās specifikācijas. Ja tas ir bezvadu tīkls, tiek uzstādīta viena vai vairākas ierīces, kas ļauj izmantot internetu visā platībā, neizmantojot vadus. Ja tiek veidots fiziskais tīkls, tad attiecīgi vadi tiek guldīti kanālos, kas padara tos neredzamus un aizsargā no iespējamiem bojājumiem. Kā arī, veicot remontu, ir iespējams interneta tīklu noslēpt aiz reģipša un sienā ievilkt tikai pieslēguma rozetes, kas padara kopējo skatu pievilcigāku. Tīkla mezglpunktos iespējams uzstādīt komunikāciju skapjus ar kross paneļiem, kas atvieglos turpmāko tīkla pārvaldīšanu.

Datortīkla apkalpošana

Pēc tīkla izveides mēs nodrošināsim tā apkalpošanu, paplašināšanu pēc vajadzības, kā arī remontu tehnisku kļūmju gadījumos. Arī tīkla aparatūra prasa zināmu servisu, ko attiecīgi piesakot bojājumu varam veikt.