Konsultēt IT jautājumos – ieteikt, kā labāk sasniegt biznesa mērķus, izmantojot jaunākās IT iespējas.

Nereti uzņēmumi veic dažādu IT risinājumu iegādi, balstoties tikai uz savām zināšanām un aktuālu vajadzību, meklējot tehnisku risinājumu. Uzņēmuma vadība, iepirkumu vai IT nodaļa meklē ko visai specifisku, savas kompetences ietvaros, raugoties no savu zināšanu un esošās situācijas skata punkta. Rezultātā, ja tiek atrasts šķietami atbilstošs risinājums, tas tiek ieviests, bieži neapmierinot visas radušās vajadzības.

Vēlmju un vajadzību noformulēšana ir vajadzīga, tomēr izvēle un atlase kas veikta bez zināšanām par tirgū pieejamiem aktuāliem risinājumiem un tendencēm atrisina tikai aktuālo problēmu bez konteksta kas labāks ir pieejams un var būt nepieciešams nākotnē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu klāstu, kas izstrādāts, lai palīdzētu organizācijām iegūt maksimālu atdevi no ieguldījumiem IT jomā un efektīvāk vadītu iespējamos IT riskus.

Tā kā esam kompānija, kas darbojas plašā IT pakalpojumu spektrā, tad varēsim sniegt konsultāciju par reālām iespējām konkrētā darba vidē, nevis tikai teorētisku izklāstu par pieejamajām tehnoloģijām. Jums tas nozīmē iespēju uzzināt tieši to, kas var noderēt tieši Jūsu uzņēmumam sasniegt vēl labākus rezultātus izmantojot Jums piemērotas un pieejamas IT tehnoloģijas un risinājumus.

Mūsu uzmanības centrā ir tehnoloģiju ietekme uz uzņēmējdarbību nevis tikai sistēmu ieviešana.

Savā darbā mēs izmantojam vispusīgu pieeju un pieredzi, kas palīdz pilnā apmērā izmantot Jūsu esošo un turpmāko IT ieguldījumu sniegtās iespējas.